Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wólce
Przedszkole w Wólce

19 maja 2020 12:03 | Aktualności

Stypendia 2020

Kolejne Stypendia Wójta Gminy Strzałkowo trafiły do uczniów, którzy w poprzednim semestrze osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Ze względu na epidemię koronawirusa nie było tradycyjnej uroczystości wręczenia stypendiów, a pamiątkowe dyplomy zostały wysłane do laureatów pocztą. W skierowanych do uczniów życzeniach Wójt wyraził uznanie za ich sumienną pracę, pogratulował szczególnych osiągnięć oraz życzył dalszych sukcesów i realizacji marzeń.

Stypendia Wójta Gminy Strzałkowo za pierwszy semestr w roku szkolnym 2019/2020 otrzymało dziewięcioro uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strzałkowie: Aleksandra Blejwas kl. 7b, Kacper Kasprzak kl. 7a, Amelia Machowska kl. 7a, Julia Wężniejewska kl. 6d, Weronika Bączkowska kl. 7b, Franciszek Banaszak kl. 5c, Maria Gaca kl. 8c, Julia Blejwas kl. 5a i Marta Kasprzyk kl. 7a oraz Monika Springel z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wólce. Gratulujemy!

szkoła